بیوگرافی زهرا رضا زاده شاعر، نویسنده و ترانه سرای ایرانی

تاریخ: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
بازدید: ۴۹
book_writer

بانو زهرا رضازاده دانش آموخته مقطع کارشناس علوم تربیتی بوده و به شغل شریف معلمی می پردازد.
از نوجوانی میل به نوشتن در دلش جوانه زد و بارور شد، گاهی قلم احساسش نقشی بر دفتر ایام حک می کرد و انعکاسش را در روزنامه، هفته نامه و ماهنامه های تخصصی و عمومی شاهد بود؛ تا سال ۹۵ که دنیای شعر و عروض در به رویش گشود و وجودش را غرق در دریای بیکرانش نمود. در تمام قالبهای شعری از جمله غزل، رباعی، دو بیتی، ترانه، چارپاره و… طبع آزمایی کرد.

اماروح تشنه‌ی او را قالبهای شعری به تنهایی سیراب نکرده و در پی آموختن دنیای دیگری از ادبیات و خلق آثار متنوع بیش تری است که بتواند مکنونات قلبی اش را به مکتوبات ادبی و ماندگار بدل کند. پس بر آن شد قلم زدن درعرصه «داستان نویسی» را نیز در اولویت آموخته هایش قرار دهد چون بر این اعتقاد است :
«که دنیای آموختن دنیای وسیعی است و پایانی نمی توان برایش متصور شد که هر چه در این راه پیش بروی بیش تر می فهمی که هیچ نمی دانی و تا پایان ابدیت چیزی برای آموختن هست.»

خدارا شاکر است که اندیشه اش را به پرواز در آورد و قلمش را با نوشتن آشنا ساخت
تاکنون در بیست و پنج کتاب مشترک، اشعار، داستان و دلنویس هایش به صورت جمعی منتشر شده اند و «روی موج خنده» دوبیتی های طنز شاعران معاصر سال ۹۸ و «در کوچه های پاییز» مجموعه ترانه جمعی از ترانه سرایان جوان است که سال ۹۹ با یاری خدا جمع آوری نموده و به چاپ رسانده‌ است.

انتشارات ایزدقلم

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

انتشارات ایزدقلم . ناشر تخصصی ادبیات در ایران . چاپ فوری و ارزان کتاب با مشاوره رایگان چاپ کتاب توسط ایزدقلم
Design & Developer By Ali Jasimy Copyright © 2021