بیوگرافی اکرم اهورا نویسنده موفق و جوان ایرانی

تاریخ: 3 اسفند 1399
بازدید: ۶۶۵

اکرم اهوارکی با نام هنری اکرم اَهورا نویسنده ی ایرانی متولد پاییز  ۱۳۷۵ از قزوین است.

عمده تحصیلات او در زمینه­‌ی علوم زیستی بوده و فارغ التحصیل رشته ی زیست شناسی گرایش سلولی مولکولی از دانشگاه الزهرا تهران می­باشد و در حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته ی نانوبیوتکنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه شهید بهشتی است.

علاقه و اشتیاق اهورا به ادبیات داستانی و نویسندگی در دوران نوجوانی با خواندن آثار جلال آل احمد،هریت بیچر استو و جمیله گوین و کلاس های ادبیات مدرسه آغاز گردید و کار نگارش را با نوشتن چندین داستان کوتاه  و داستانک در حوزه­‌ی طنز و نوجوان آغاز کرد و در دبیرستان دو بار موفق به کسب مقاوم دوم در مسابقات داستان نویسی کشوری شد.

نگارش نخستین اثر بلند خود «یک هولوکاست عاشقانه» را در نوزده سالگی آغاز کرد و سرانجام در بهار ۱۳۹۹ موفق به چاپ آن شد.رمانی که فضای مه­­‌آلود و مرموز داستان را آمیزه ­ای از جهان بیرون و جهان درونی خود و انسان­های اطرافش می­‌داند و آن را بستری برای پاسخ به پرسش‌­های ذهنی­‌اش قلمداد می­‌کند.در حال حاضر مشغول نوشتن رمان دوم خود است که به گفته ی او سبک و سیاقی نسبتا متفاوت از اثر نخستش دارد. از علاقه مندی های او می‌­توان به مطالعات تکامل،موسیقی،سینما و تئاتر و طبیعت­‌گردی اشاره کرد.

انتشارات ایزدقلم

دیدگاه‌ها

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

رفتن به بالای صفحه

انتشارات ایزدقلم . ناشر تخصصی ادبیات در ایران . چاپ فوری و ارزان کتاب با مشاوره رایگان چاپ کتاب توسط ایزدقلم
Design & Developer By Ali Jasimy Copyright © 2021