انتشارات ایزد قلم | وارد شوید | ثبت نام کنید

سیاست حریم خصوصی

ضمن تشکر از شما بابت انتخاب فروشگاه انتشارات ایزدقلم، لطفا در هنگام خرید کتاب به موارد زیر دقت فرمایید:

۱) تمامی کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات ایزد قلم پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پست ارسال می‌گردد.

۲) کلیه کتاب‌ها به‌ صورت نو عرضه می گردد و در صورت لزوم وکیوم شده تهیه شده و انتشارات ایزدقلم به هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.

۳) آثار عرضه شده در سایت انتشارات ایزد قلم دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و به هیچ عنوان کتاب بدون مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

۴) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و کلیه بسته های پستی بیمه هستند پس از ارسال ایزد قلم کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانیnewtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

۵) اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان انتشارات ایزد قلم استفاده شده و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

۶) تمامی سفارش ها قبل از ساعت ۱۸ روز کاری بعد و بعد از ساعت ۱۸ دو روز کاری بعد ارسال می شود.

۷) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا ۲۴ ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی ایزد قلم را مطلع کنید.

۸) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

۹) ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ تا ۷ روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض است که هزینه بازگشت را ایزد قلم تقبل می کند، اما بعد از ۷ روز هزینه برگشت و ارسال در صورت امکان تعویض برای ایزد قلم با مشتری است.

۱۰) لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا ۳ ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت ۱۰ قابل پیگیری است و باید حتما تلفنی اطلاع داده شود.

۱۱) پیک موتوری وظیفه ای بر تحویل درب واحد ندارد و تنها درب اصلی منزل تحویل داده می شود.

۱۲) ثبت نام در سایت ایزدقلم و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت است.

انتشارات ایزدقلم . ناشر تخصصی ادبیات در ایران . چاپ فوری و ارزان کتاب با مشاوره رایگان چاپ کتاب توسط ایزدقلم
کلیه حقوق طبق قانون حمایت از مولفان و منصفان برای انتشارات ایزدقلم محفوظ است

Design And Developer By Ali Jasimy Copyright © 2020